سایت معتبر ثبت تبلیغات پزشکان و دندانپزشکان

دوشنبه 17 خرداد 1395 ساعت 18:52
اگر در جستجوی سایت معتبر ثبت تبلیغات پزشکان و دندانپزشکان هستید ...
اگر پزشک هستید و قصد دارید برای معرفی خدمات خودتان در اینترنت تبلیغات درج کنید ...
اگر در زمینه ارائه خدمات پزشکی در تهران، اصفهان، مشهد، یزد، زاهدان، کرج، تبریز و یا هر جای ایران قصد ثبت آگهی در اینترنت را دارید ...
اگر دندانپزشک هستید و با ثبت آگهی اینترنتی می خواهید در شهر و استان خودتان خدماتتان را معرفی کنید ....
در هر صورت، برای ثبت آگهی اینترنتی در زمینه پزشکی و داندانپزشکی به سایت معتبر و پربازدید سودایران مراجعه کنید. برای ثبت آگهی و تبلیغات در سایت سودایران بر روی عبارت سایت ثبت آگهی کلیک کنید.


سودایران www.soodiran.com یکی از برترین سایتهای اگهی اینترنتی تهران و کل ایران است. سایت سودایران در روزهای عادی هفته بیش از 10000 بازدید کننده دارد. با درج آگهی در سودایران، تبلیغات شما در معرض دید هزاران بازدید کننده قرار می گیرد. درج تبلیغات در سایت سودایران موثر و مفید و پربازده است. سایت سودایران تا سال 95 بیش از 60000 آگهی ثبت شده دارد.
در سایت سودایران یک بخش کاملا اختصاصی برای ثبت آگهی در زمینه خدمات پزشکی ارائه شده است.  برای نشان داده شدن آگهی شما در بخش مزبور، کافی است حین درج آگهی گروه خدمات و زیر گروه "خدمات پزشکی" را انتخاب کنید. ثبت آگهی در سایت سودایران مفید و پربازده است. برای درج آگهی و تبلیغ موثر در سودایران موارد زیر را در نظر داشته باشید.
1- عکس خوبی برای آگهی و تبلیغات خودتان انتخاب نمائید. گاهی یک تصویر از هزاران نوشته بهتر است. در سایت سودایران برای هر آگهی 10 عکس می توانید ارائه نمائید. می توانید از مطب خودتان عکسهای متنوعی ارائه کنید. برای خدمات پزشکی بهترین عکسها و تصاویر عکسهایی هستند که شما را حین انجام کار و معاینه مریض نشان می دهد.
2- گروه بندی مناسب رمز موفقیت است. حتما اگر آگهی شما در زمینه خدمات پزشکی است، حین ثبت آگهی گروه مناسب که در بالا گفته شد را انتخاب کنید. با قرار گرفتن آگهی شما در گروه خدمات پزشکی امکان دیده شدن ان بیشتر و بیشتر خواهد شد.
3- کلمات کلیدی به دیده شدن تبلیغ شما کمک می کند. برای هر آگهی می توانید 10 کلمه کلیدی انتخاب نمائید. کلمات کلیدی به ایندکس شدن بهتر اگهی شما توسط موتورهای جستجو همچون گوگل کمک می کند. مثلا اگر دندانپزشک هستید و در تهران مشغول به کار می باشید می توانید کلمات کلیدی را به صورت دندانپزشک در تهران، بهترین دندانپزشک، خدمات دندانپزشکی، دندانپزشک با قیمت مناسب، دندانپزشک محدوده ولیعصر و .... انتخاب کنید. بعد از ثبت آگهی، بر روی لیست آگهی ها کلیک کنید و برای هر آگهی کلمات کلیدی مناسب را انتخاب نمائید.
4- به یک اگهی اکتفا نکنید. اگر می خواهید نتیجه بگیرید، به یک آگهی اکتفا نکنید. درج اگهی در سایت سودایران رایگان است. وقت بذارید و آگهی های زیادی با عناوین متنوع و متن غیر تکراری درج کنید. می توانید هر روز 15 دقیقه وقت بگذارید و یکی از انواع خدمات خودتان را معرفی کنید.
5- آگهی های تکراری = آفت تبلیغات: آگهی کپی نکنید. بارها و بارها این مطلب گفته شده است. آگهی های کپی شده از نظر گوگل اسپم به حساب می آید و برای شما فایده ای نخواهد داشت. اگر در زمینه خدمات پزشکی و دندانپزشکی و ... فعالیت دارید، آگهی خودتان را از یک سایت عینا به سایت دیگر منتقل نکنید. می توانید چند آگهی را با هم ترکیب کرده و یک آگهی جدید بسازید و یا متن را از نو بنویسید.
6- آگهی ویژه درج کنید. در سایت سودایران با پرداخت هزینه مناسبی می توانید آگهی خودتان را ویژه کرده و جایگاه نمایش آن را بالاتر از سایر آگهی ها انتخاب کنید. بازدهی آگهی های ویژه بیشتر بوده و بازدیدکنندگان به ان اطمینان بیشتری می کنند.
برای ثبت آگهی و تبلیغات در سایت سودایران بر روی عبارت درج تبلیغات اینترنتی کلیک کنید.


نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.